Big Band Dobczyce - Wymiana zleceń muzycznych,

Animated textheadlineswords

Animated textheadlineswords

Przejdź do treści

Big Band Dobczyce

Big Band Dobczyce przygotował specjalną ofertę koncertów w stylistyce pop, funk i rock!

Zapraszamy w muzyczną podróż do krainy przebojów. Podczas koncertu usłyszycie Państwo utwory w wersjach instrumentalnych, jak i wokalnych. Przygotowany program pobudza do szalonej zabawy, ale i wzrusza pięknymi balladami.

Imprezy plenerowe
Zróżnicowane brzmienia i bogaty repertuar Big Bandu Dobczyce sprawiają, że  zespół bardzo dobrze sprawdza się na imprezach plenerowych.

Już sama nazwa formacji każe przypuszczać, że należy liczyć się z potężnym brzmieniem. Nie ulega wątpliwości, że występ na otwartej przestrzeni wymaga ściany dźwięku, którą gwarantuje rozbudowana sekcja dęta.

Impreza plenerowa niejedno ma imię, tak jak i niejedną twarz ma Big Band Dobczyce. Należy pamiętać, że zespół z niezwykłym apetytem przyswaja nowe utwory, więc organizator imprezy plenerowej na pewno znajdzie wspólny język z band liderem i uda dobrać się repertuar do każdego typu wydarzenia na otwartej przestrzeni. Nie zabraknie pomysłów ani dźwięku.

Ernest Heksel

Swinging Christmas
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Big Band Dobczyce przygotował specjalną ofertę koncertów świątecznych!

W muzyczną podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek zabiorą Państwa nasi wokaliści. Podczas koncertu usłyszycie Państwo także największe przeboje świąteczne zarówno w wersjach instrumentalnych, jak i wokalnych. Przygotowany program raduje jasnością przekazu, wzrusza pięknem i żywotnością.
.


Adres e-mail Artysty
bigbanddobczyce@gmail.comWróć do spisu treści