Artwokal-ZLECENIA MUZYCZNE, wymiana zleceń muzycznych, baza wokalistów, baza zespołów - Wymiana zleceń muzycznych,

Animated textheadlineswords

Animated textheadlineswords

Przejdź do treści

Big Band Dobczyce

Wymiana zleceń muzycznych,
Opublikowane według w Muzyka · 14 Maj 2019
Tags: zespółbigbanddobczyce
Big Band Dobczyce przygotował specjalną ofertę koncertów w stylistyce pop, funk i rock! Zapraszamy w muzyczną podróż do krainy przebojów. Podczas koncertu usłyszycie Państwo utwory w wersjach instrumentalnych, jak i wokalnych. Przygotowany program pobudza do szalonej zabawy, ale i wzrusza pięknymi balladami.
Imprezy plenerowe Zróżnicowane brzmienia i bogaty repertuar Big Bandu Dobczyce sprawiają, że  zespół bardzo dobrze sprawdza się na imprezach plenerowych.
Już sama nazwa formacji każe przypuszczać, że należy liczyć się z potężnym brzmieniem. Nie ulega wątpliwości, że występ na otwartej przestrzeni wymaga ściany dźwięku, którą gwarantuje rozbudowana sekcja dęta.
Impreza plenerowa niejedno ma imię, tak jak i niejedną twarz ma Big Band Dobczyce. Należy pamiętać, że zespół z niezwykłym apetytem przyswaja nowe utwory, więc organizator imprezy plenerowej na pewno znajdzie wspólny język z band liderem i uda dobrać się repertuar do każdego typu wydarzenia na otwartej przestrzeni. Nie zabraknie pomysłów ani dźwięku.

Ernest Heksel
tel: 505 262 289
e-mail: bigbanddobczyce@gmail.comWróć do spisu treści