Artwokal-ZLECENIA MUZYCZNE, wymiana zleceń muzycznych, baza wokalistów, baza zespołów - Wymiana zleceń muzycznych,

Animated textheadlineswords

Animated textheadlineswords

Przejdź do treści

SONIA M

Wymiana zleceń muzycznych,
Opublikowane według w Muzyka · 14 Maj 2019
Tags: artwokal.plmuzyka
Zanim trzeba będzie jechać, by Jej posłuchać, do Albert Hall czy Madison Square Garden, chcialibyśmy zainteresować Panstwa Artystką, która bez wątpienia na Państwa wydarzeniu wstrząśnie otaczającym Was powietrzem i Waszymi zmysłami. Bez względu na to czy to zlot motocyklowy, koncert na imprezie miejskiej czy kameralny recital.  
"najczarniejszy głos w białej skórze w Polsce" Kasia Rościńska - konsultant wokalny Voice of Poland "zawsze mówiliśmy, że Polacy śpiewają średnio, okazuje się ze mamy wokalistkę światowej klasy" - Paweł Pawelec (radio Eska) "absolutnie zmysłowy głos, dziewczyna obdarzona wspaniałym wokalem" - Krzysiek Skiba (Big Cyc) "w pełni profesjonalna artystka, z niebywałym głosem" - Agnieszka Chylińska "po wysłuchaniu na żywo włosy stanęły mi na klacie" - Małgorzata Foremniak "słyszałem, że jesteś tłumaczem i artystką. Moje zdanie jest takie, że  jesteś Artystka i tlumaczem" - Agustin Egurrola
Współpracuje przy produkcjach muzycznych z gwiazdami i producentami takimi jak Piotr Konca i Sebastian Piekarek (zespł ira), Izabelin Studio (nie ma chyba wielkiej gwiazdy która by tam nie nagrywała), Piotr Remiszewski (wspołtworzył z Edytą Górniak),  9 Liter filmy (ekipa filmowa której teledyski wyświetlono do tej pory ponad Miliard razy), Legendą Polskiego Radia Markiem Gaszyńskim i wielu innymi.     
SoniaM – to osoba o której mowa.  
Kilka słów o artystce Sonia Michalczuk - pseudonim artystyczny SoniaM - wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka.
Pochodząca z miejscowości Kozłowo,  właściwie od dziecka związana z muzyką. Początkowo, już w wieku 12 lat, zaangażowana jako wokalistka w zespole w Domu Kultury prowadzonym przez jednego z bardziej rozpoznawalnych basistów tamtego okresu, później w scholi parafialnej by w wieku 18 lat zostać zauważoną i docenioną, czego wynikiem stała się współpraca wokalna w scholi w bazylice archikatedralnej.  W wieku 23 lat rozpoczęła poważną karierę jako wokalistka i autorka tekstów w zespole Ósmy Dzień. Z zespołem była związana przez 2 lata i w tym czasie, w roku 2009, doczekała się pierwszej radiowej emisji swojego utworu, który trafił na listę niezależnych przebojów i utrzymał się na niej przez rekordowe 13 tygodni na pierwszym miejscu. Także w roku 2009 miał miejsce festiwal gdzie artystka po raz pierwszy otrzymała nagrodę publiczności. W lipcu 2010 roku wystąpiła na festiwalu MotoNoce by jeszcze w tym samym roku rozpocząć karierę wokalną w zespole Radiosound. Dziesiątki występów na jam sessions w różnych miastach całego kraju, sukcesy jak i reakcje publiczności na jej występy skłoniły ją do rozpoczęcia solowej kariery. Niestety choroba uniemożliwiła kontynuację kariery na okres 5 lat. Nie poddała się jednak, a miłość do muzyki zwyciężyła. Powróciła silniejsza, pewna tego, że robi to, co kocha w życiu najbardziej.
SoniaM jest artystką wszechstronną i elastyczną. Potrafi nawiązać fantastyczny kontakt z widzami, a koncert dla kilkutysięcznej widowni nie jest dla niej niczym nowym. Jej utwory są klimatyczne, a teksty które tworzy płyną wprost z serca. Swój recital uzupełnia znanymi coverami zgodnie z zasadą, że lubimy te piosenki które już znamy. Dzięki takiej kompozycji utworów słuchacze mogą poczuć się na koncercie jak na spotkaniu ze starym sprawdzonym przyjacielem.
W zależności od potrzeb i możliwości SoniaM może zaoferować koncert kameralny lub program na imprezę plenerową. Wokalistka może wystąpić zarówno solo (z pół-playback’u), w towarzystwie gitarzysty jak i z całym zespołem w sklad ktorego wchodza profesjonalni muzycy wspolpracujacy w projektach takich gwiazd jak:  Aleksandra Szwed, Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Grzegorz Hyzy, Anna Rusowicz, Wojtek Cugowski, Bracia i wielu innych.  
SoniaM to piosenkarka po której występie nikt nie pozostaje obojętny.
Po próbki jej głosu, z teledysków, koncertów i recitali zapraszamy na Fanpage, Youtube i Instagram.
SoniaM        
https://www.facebook.com/SoniaMOfficial/
https://www.youtube.com/SoniaM
https://www.instagram.com/soniamichalczuk/
Krzysztof Hauzer (manager)  Wróć do spisu treści