Marcin Jajkiewicz-Art Wokal - Wymiana zleceń muzycznych,

Animated textheadlineswords

Animated textheadlineswords

Przejdź do treści

Marcin Jajkiewicz

Wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy
Artysta popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia”
Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Będąc wokalistą zespołu Button Hackers piosenką „Między nami” wyśpiewał pierwszą nagrodę na festiwalu Jedynki w Sopocie oraz drugą w Konkursie Międzynarodowym .
Brał udział w wielu prestiżowych koncertach takich jak : Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Święta Święta 4 , I Ty Możesz Zostać Świętym Mikołajem ,Dzień Kotana ,Solidarni z Białorusią, Sportowiec roku 2011(na tym koncercie śpiewał również z Kayah w duecie).
W wielu koncertach występował na jednej scenie m.in. z Edytą Górniak , Ryszardem Rynkowskim ,Marylą Rodowicz , Justyną Steczkowską , Mieczysławem Szcześniakiem, Ewą Bem ,Marią Sadowską , Krzysztofem Krawczykiem.
Został zaproszony do współpracy przez panią Grażynę Brodzińską z którą koncertują w teatrach i filharmoniach na terenie całej polski.
Jest również wokalistą w zespole Marcina Wyrostka(laureata programu „Mam Talent”)„Tango Corazon Quintet” .
Wziął udział w polskiej premierze musicalu „The Sound of music”(Dźwięki muzyki), gdzie wcielił się w historyczną postać kapitana marynarki wojennej-Georga von Trappa.


Marcin Jajkiewicz (ur. 27 stycznia 1984 roku w Warszawie) – polski wokalista.
W latach 1991-1998 uczęszczał do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Warszawie. Edukację muzyczną rozpoczął w klasie wiolonczeli, jednak po czterech latach przeniósł się do klasy trąbki na której zagrał dyplom. Studiował także w klasie śpiewu w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie i na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na wydziale Jazzowo-Rozrywkowym. W czerwcu 2008 uzyskał tytuł Magistra Sztuki w specjalizacji wokalnej.
Wykonanie piosenek
2007: Fineasz i Ferb (odc. 36, 39-40)
2009: Świąteczne psiaki
2013: Kraina lodu – Hans (śpiew)
2014: Kaczorek Szczęściarz
2014: Lawa


Adres e-mail artysty
Wpisz w formularzu kontaktowym
kontakt@artwokal.pl.
Wróć do spisu treści