Regulamin Wokal Tour - Wymiana zleceń muzycznych,

Animated textheadlineswords

Animated textheadlineswords

Przejdź do treści
Sponsorzy
Patronat medialny
Idea serwisu
Jak najszersza promocja  interesujących,  ciekawych artystów, zespołów niezależnie od gatunku muzycznego.. Wymiana zleceń muzycznych przez Portal artwokal.pl jest bezpłatna.  Zgodnie z   regulaminem  serwisu  ,, Portal  www.artwokal.pl ani ktokolwiek w jego imieniu, nie może pobierać jakichkolwiek opłat zarówno od zleceniodawców ( Instytucje Kultury, Agencje Koncertowe etc. ) za zlecone koncerty  jak i od zleceniobiorców ( Artystów , Zespołów etc. ) za zagrane koncerty. Każda taka próba zgodnie z Art. 286. § 1. Kodeksu Karnego będzie traktowana jako próba wyłudzenia i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. ,,
Celem serwisu jest dotarcie do jak największej liczby Instytucji.  Dlatego stworzyliśmy własną bazę teleadresową ( ponad 4 000 adresów e-mail ). Wszystkie te Instytucje w ciągu roku organizują ponad 200 000 tyś. koncertów oraz impez okolicznościowych. Najlepszą promocją dla artystów są koncerty. Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim tym Instytucjom, które już wyraziły cheć korzystania z naszej bazy wymiany zleceń muzycznych.
Serwis www.artwokal.pl  zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych oraz RODO , nie umieszcza jakichkolwiek  danych teleadresowych czy wizerunkowych artystów , chyba że wyrazili na to zgodę. Zleceniodawcy kontaktują się  bezpośrednio z artystą poprzez adres e-mail lub formularz zgłoszeniowy na stronie wizytówce artysty w naszym serwisie.
Wróć do spisu treści