Art Wokal - Sonia M - Wymiana zleceń muzycznych,

Animated textheadlineswords

Animated textheadlineswords

Przejdź do treści
SONIA M
Zanim trzeba będzie jechać, by Jej posłuchać, do Albert Hall czy Madison Square Garden, chcialibyśmy zainteresować Panstwa Artystką, która bez wątpienia na Państwa wydarzeniu wstrząśnie otaczającym Was powietrzem i Waszymi zmysłami. Bez względu na to czy to zlot motocyklowy, koncert na imprezie miejskiej czy kameralny recital.  
"najczarniejszy głos w białej skórze w Polsce" Kasia Rościńska - konsultant wokalny Voice of Poland "zawsze mówiliśmy, że Polacy śpiewają średnio, okazuje się ze mamy wokalistkę światowej klasy" - Paweł Pawelec (radio Eska) "absolutnie zmysłowy głos, dziewczyna obdarzona wspaniałym wokalem" - Krzysiek Skiba (Big Cyc) "w pełni profesjonalna artystka, z niebywałym głosem" - Agnieszka Chylińska "po wysłuchaniu na żywo włosy stanęły mi na klacie" - Małgorzata Foremniak "słyszałem, że jesteś tłumaczem i artystką. Moje zdanie jest takie, że  jesteś Artystka i tlumaczem" - Agustin Egurrola
Współpracuje przy produkcjach muzycznych z gwiazdami i producentami takimi jak Piotr Konca i Sebastian Piekarek (zespł ira), Izabelin Studio (nie ma chyba wielkiej gwiazdy która by tam nie nagrywała), Piotr Remiszewski (wspołtworzył z Edytą Górniak),  9 Liter filmy (ekipa filmowa której teledyski wyświetlono do tej pory ponad Miliard razy), Legendą Polskiego Radia Markiem Gaszyńskim i wielu innymi.     
SoniaM – to osoba o której mowa.  
SoniaM występowała, śpiewając na żywo, między innymi w rozgłośni radia Zet.  Liczne rozgłośnie radiowe (ponad 54 stacji radiowych) , w tym również rozgłośnie Polskiego Radia zapraszają SonieM do swoich programów oraz emitują na antenie jej utwory. Również stacje telewizyjne, zarowno komercyjne jak i publiczne, nadawały na żywo programy, w których gościem była SoniaM.  Utwory SoniM emitowane są w licznych rozgłośniach internetowych  zarówno  w Polsce, jak i zagranica i znajdują się tam bądź w nominacjach, bądź już na listach przebojów, z czego na kilku nawet na pierwszych miejscach. Jej teledyski zostały wielokrotnie emitowane w stacjach TV. 5 lutego 2018 SoniaM wystąpiła z zaaranżowanym przez siebie utworem Niny Simone podczas głównego pokazu na gali FashionTV Magazine.
SoniaM skonczyla wlasnie nagrywanie swojego kolejnego singla z  Piotrem Konca i Sebastianem Piekarkiem (zespol IRA) i pracuje w studio nad kolejnymi utworami, przy których swój udział, oprócz Piotra, ma również między innymi ekipa Andrzeja Puczyńskiegoi czonkowie ekipy Poparzeni Kawą Trzy, a patronatem medialnym została objęta przez nawiekszy portal muzyczny muzyka.interia.pl
Rok 2018 to liczne występy na festiwalach i imprezach publicznych przed wielotysięczna publicznością, ale także własne koncerty i recitale w kultowych miejscach takich jak: LaBoheme, Harenda, Piwnica pod Papugami czy CPK gdzie przy  pełnej  widowni  zebrała owacje wśród koneserów muzyki. Występowała gościnnie na wielu kultowych imprezach takich jak np. Jon Lord Memorial gdzie przyjęta została entuzjastycznie przez publiczność.  Zwieńczeniem pracy w 2018 r jest zaproszenie do wystepu na Finale WOśP.


Kilka słów o artystce Sonia Michalczuk - pseudonim artystyczny SoniaM - wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka.
Pochodząca z miejscowości Kozłowo,  właściwie od dziecka związana z muzyką. Początkowo, już w wieku 12 lat, zaangażowana jako wokalistka w zespole w Domu Kultury prowadzonym przez jednego z bardziej rozpoznawalnych basistów tamtego okresu, później w scholi parafialnej by w wieku 18 lat zostać zauważoną i docenioną, czego wynikiem stała się współpraca wokalna w scholi w bazylice archikatedralnej.  W wieku 23 lat rozpoczęła poważną karierę jako wokalistka i autorka tekstów w zespole Ósmy Dzień. Z zespołem była związana przez 2 lata i w tym czasie, w roku 2009, doczekała się pierwszej radiowej emisji swojego utworu, który trafił na listę niezależnych przebojów i utrzymał się na niej przez rekordowe 13 tygodni na pierwszym miejscu. Także w roku 2009 miał miejsce festiwal gdzie artystka po raz pierwszy otrzymała nagrodę publiczności. W lipcu 2010 roku wystąpiła na festiwalu MotoNoce by jeszcze w tym samym roku rozpocząć karierę wokalną w zespole Radiosound. Dziesiątki występów na jam sessions w różnych miastach całego kraju, sukcesy jak i reakcje publiczności na jej występy skłoniły ją do rozpoczęcia solowej kariery. Niestety choroba uniemożliwiła kontynuację kariery na okres 5 lat. Nie poddała się jednak, a miłość do muzyki zwyciężyła. Powróciła silniejsza, pewna tego, że robi to, co kocha w życiu najbardziej.
SoniaM jest artystką wszechstronną i elastyczną. Potrafi nawiązać fantastyczny kontakt z widzami, a koncert dla kilkutysięcznej widowni nie jest dla niej niczym nowym. Jej utwory są klimatyczne, a teksty które tworzy płyną wprost z serca. Swój recital uzupełnia znanymi coverami zgodnie z zasadą, że lubimy te piosenki które już znamy. Dzięki takiej kompozycji utworów słuchacze mogą poczuć się na koncercie jak na spotkaniu ze starym sprawdzonym przyjacielem.
W zależności od potrzeb i możliwości SoniaM może zaoferować koncert kameralny lub program na imprezę plenerową. Wokalistka może wystąpić zarówno solo (z pół-playback’u), w towarzystwie gitarzysty jak i z całym zespołem w sklad ktorego wchodza profesjonalni muzycy wspolpracujacy w projektach takich gwiazd jak:  Aleksandra Szwed, Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Grzegorz Hyzy, Anna Rusowicz, Wojtek Cugowski, Bracia i wielu innych.  
SoniaM to piosenkarka po której występie nikt nie pozostaje obojętny.
Po próbki jej głosu, z teledysków, koncertów i recitali zapraszamy na Fanpage, Youtube i Instagram.
SoniaM        

Krzysztof Hauzer (manager)  

Adres e-mail artysty
Wpisz w formularzu kontaktowym
kontakt@artwokal.plWróć do spisu treści